70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників, її визволителям – присвячується < Заходи по виховній роботі < Виховна робота | ДВНЗ "ДТЕК"
70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників, її визволителям – присвячується

rodina-mat-.jpg

Вічна пам’ять полеглим, слава і шана живим
визволителям!

28 жовтня – знаменна дата для України, адже 70 років тому цього дня нашу рідну землю було звільнено від нацистських окупантів.

28 жовтня 1944 року. Це - той День, коли радянські воїни вийшли на рубіж, який став етапною, знаковою сторінкою минулої війни, вінцем подвигу всіх, хто в ті неймовірно тяжкі дні та ночі ніс свободу і життя українській землі.

До 70 річниці визволення України у коледжі пройшли різноманітні заходи.

У актовій залі було проведено Урок памяті «Шлях героїзму і трагізму» , який розпочала заступник директора з виховної Чурсіна І.Б.

DSC04381.JPG

Ведучі заходу Бойко Юля,­­­­­­­­­­­­­­­­­ Лісняк Марина, Кальмус Євген, Токар Микита у своїх виступах розповіли про події на українських землях, які у 1941-1944 роках були ареною грандіозних військових операцій, безкомпромісних і жорстоких битв та боїв. Ведучі повертали пам’ять до героїчних, болючих й радісних днів визволення України на фронті, у підпіллі, у партизанських загонах.

DSC04471.JPG

Під час проведення заходу студенти виконували тематичні пісенні та танцювальні номери.

Всіх полеглих вшанували хвилиною мовчання, схиливши голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя в ім’я врятування Вітчизни, увійшовши в безсмертя!

Проведення Уроку пам’яті сприяє вихованню у студентів почуття патріотизму, гордості за своїх предків - воїнів Великої Вітчизняної війни, повагу до історичного минулого нашої Батьківщини.

Історичний гурток «Пам'ять» (керівник Крячка Т.А.) підготував усний журнал «Дніпропетровщина в роки війни»і презентував фільм, знятий студентами, - «Війна очима молоді»
IMG_0050.JPG

Студенти групи БО-14 1/ 9 поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам на знак шани до тих, хто загинув у Великій Вітчизняній війні.

Серед навчальних груп відбулася конкурс плакатів «Цих років не змовкне слава», «Ми-за мир !!!». Переможницею стала Кісса Юлія студентка групи РПЗ 12-1/9.

DSC04332.JPG

І хоч далеко відійшли воєнні роки, але вдячні нащадки пам'ятають про тих, хто відстояв для них мирне небо, щасливі дні і радісне дитинство.

Доземний їм уклін та вічна наша вдячність – живим і полеглим.