Урок-екскурсія в ДНУ ім. Олеся Гончара < Позааудиторні заняття < Виховна робота | ДВНЗ "ДТЕК"
Урок-екскурсія в ДНУ ім. Олеся Гончара

Викладач фізики Струніна О.В 10.02.2016 року для групи РПЗ 15 1/9 провела урок-екскурсію в Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара на факультеті фізики електроніки та комп’ютерних систем по темі: «Діелектрики в електричному полі» .

На лекції викладачі кафедри фізики твердого тіла та оптоелектроніки Трубіцин М.П. зав. кафедрою, доктор фізико-математичних наук, професор та старший науковий співробітник Попов С.А. ознайомили студентів групи з синтезом та дослідженням кристалів активних діелектриків. Кристали, які синтезовані на кафедрі, призначені для застосування оптоелектронних пристроях керування лазерним випромінюванням, сцинтиляційних системах детектування іонізуючих випромінювань, голографічних пристроях систем запису та обробки інформації, п’єзоелектричних, піроелектричних та інших приладах.

1455262491.jpg

Побували студенти і в ростовій лабораторії, де вирощують кристали активних діелектриків для створення елементної бази функціональної електроніки. Екскурсію проводив молодший науковий співробітник кафедри Агарков К.В.

1455262586.jpg 1455262649.jpg 1455262658.jpg

Студентам групи дуже сподобалась екскурсія, вони відкрили для себе багато нового і цікавого!