Позааудиторна робота при викладанні дисципліни "Культурологія", викл. Чорнойван Л.І. < Позааудиторні заняття < Виховна робота | ДВНЗ "ДТЕК"
Позааудиторна робота при викладанні дисципліни "Культурологія", викл. Чорнойван Л.І.

Ви шукаєте навчальний заклад з цікавою для вас професією? Більше того! Вам хочеться вчитися там, де є чим зайнятись і після занять? Тоді ви зайшли саме на потрібний вам сайт!

В нашому коледжі викладається цікавий і необхідний для загального розвитку предмет по історії світової культури. А для тих, хто цікавиться цими питаннями, є творча група "Пошук". Напрямки її роботи різні. Один з них науково-пошукова робота, прикладом якої може бути проект "Висока духовність як сенс буття людини" (за повістю М. Коцюбин­ського "Тіні забутих предків"). Студенти проілюстрували повість фотоматеріалами. А скільки цікавого узнали про життя гуцулів в минулому та сьогоденні. Ця захоплююча робота схожа на відкриття нового світу...

strah2.jpg hleb.jpg
Народні традиції гуйули зберігають і сьогодні

В творчій групі є й інші напрямки. Якщо ви маєте талант малювати, чи робити щось своїми руками, можна завжди показати його на виставках творчих робіт.

sinie.JPG u_gazeti.JPG
motanka.JPG kraschVrabote.JPG

Для тих, хто любить спорт, активний відпочинок також є чим зайнятись в групі "Пошук". Готуємо матеріал для тематичних виступів, розповідаємо про ті види спорту, які полюбляємо, пропагуємо їх серед інших студентів.

skeit.jpg sportsmen.jpg

Друзі! Цікавим життя ми робимо самі! Чекаємо вас в нашому коледжі. До зустрічі!